Prihlásiť
Požičaj knihu

 

Kristen Jane Andersonová – Život napriek mojej vôli


Autor: Kristen Jane Andersonová
Názov:Život napriek mojej vôli Slovenčina
Pôvodný názov:Life inspite of me Angličtina (English)
Vydavateľstvo:Kumran
Pôvodné vydavateľstvo:Multnomah Books
Rok vydania: 2012
ISBN:978-80-89487-18-9
Strán:199
Zivot-napriek-mojej-voli.jpg

Úžasná nádej po osudnom rozhodnutí!

Chcela umrieť. Boh mal iné plány.

Prečo musí byť život taký ťažký? Čo robím zle? Lepšie to už nebude. Všetko sa to môže rýchlo skončiť a potom ma už nič nebude bolieť.

Kristen Andersonová pokladala svoj život za dokonalý až do chvíle, keď tmavé ťahy štetca zastreli jej svet tieňom. V priebehu dvoch rokov jej zomrela stará mama a traja priatelia. Skôr ako sa stihla z týchto strát spamätať, znásilnil ju priateľ, ktorému dôverovala. Čoskoro sa dostala do zdanlivo bezodného víru depresie.

Jedného januárového večera sa sedemnásťročná dievčina rozhodla, že už viac nechce zápasiť s emocionálnou bolesťou, ktorá ju dusila. Ľahla si na chladné koľajnice a čakala, že smrť pod kolesami nákladného vlaku jej prinesie pokoj... a dostane sa do neba.

Len zázrakom sa však na tomto mieste jej príbeh nekončí.

V knihe Život napriek mojej vôli táto nezvyčajne radostná mladá žena hovorí o zázraku svojho prežitia, o mučivých dôsledkoch neúspešného pokusu o samovraždu a o nádeji, ktorá úplne zmenila jej život a dala mu zmysluplný a dôležitý cieľ.

Dojímavý príbeh o radosti napriek všetkým predpokladom nám živým a nezabudnuteľným spôsobom pripomína, že život je dar, ktorý si treba ceniť.

Knihu vlastnia


Úplný zoznam vlastníkov a čitateľov knihy je zobrazený len prihláseným.