Prihlásiť
Požičaj knihu

 

Elias Vella – Ahoj, Ježiš, môžeme sa porozprávať?


Autor: Elias Vella
Názov:Ahoj, Ježiš, môžeme sa porozprávať? Slovenčina
Pôvodný názov:Hello, can I speak with Jesus Angličtina (English)
Vydavateľstvo:Per Immaculatam
Rok vydania: 2013
ISBN:978-80-89606-04-7
Strán:224
ahoj_jezis_vella.jpg

 

Elias Vella, skúsený kazateľ a exorcista, prednášateľ na fórach medzinárodných organizácií, dobre pozná mladých po celom svete, ich súčasné problémy a otázky.

Slovenský čitateľ je zvyknutý, že ako autor sa páter Vella vždy zameriava vo svojich prácach na jednu tematickú oblasť, ktorú analyzuje do hĺbky. V tejto knihe však prekvapivo sústreďuje svoju pozornosť na množstvo aktuálnych problémov mládeže.

V nenútenom rozhovore piatich študentov s Ježišom sa rozoberajú pálčivé a znepokojujúce osobnostné i spoločenské otázky, rôzne trápenia typické pre dnešný odcudzený svet- napríklad nenávisť k sebe, komplexy menejcennosti, depresia, skľúčenosť a túžba po smrti, neschopnosť cítiť lásku, strata viery v Boha, ale aj satanizmus, okultizmus, kriminalita a trest smrti, rodová revolúcia, rôzne závislosti...

Nech je táto kniha pre všetkých čitateľov nielen žriedlom informácií, ale aj oporou a útechou vo vedomí, že nie ste s podobnými problémami sami a že odpoveď vám dáva či už priamo alebo sprostredkovane ten najlepší radca - Ježiš Kristus.

Knihu vlastnia


Úplný zoznam vlastníkov a čitateľov knihy je zobrazený len prihláseným.